tel. 790 78 78 98
e-mail: biuro@front-media.pl

Tworzenie stron WWW

Wykonujemy nowoczesne strony internetowe. Naszym klientom oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie obsługi stron, sklepów internetowych i technicznych zagadnień związanych z ich powstawaniem i późniejszą obsługą. Zachęcamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Tworzenie strony krok po kroku

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

  1. szczegółowo określamy potrzeby dotyczące przyszłej strony
  2. wyceniamy usługę
  3. wybieramy projekt graficzny (wygląd strony)
  4. prezentujemy gotową stronę klientowi
  5. umieszczamy stronę na serwerze

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Na samym początku współpracy nakreślamy potrzeby jakie powinna spełniać strona, jej poziom rozbudowania oraz jak powinna wyglądać. Następnie wykonujemy wycenę. Po akceptacji przystępujemy do realizacji zaczynając od projektu graficznego. Potem wykonujemy oprogramowanie strony i uzupełniamy treścią, mając na uwadze wcześniejsze ustalenia. Gotową witrynę przed oddaniem przesyłamy do oceny klientowi. Na samym końcu umieszczamy gotową stronę na wskazanym serwerze lub oferujemy umieszczenie strony na naszym serwerze w ramach usługi hostingowej. Klientom, którzy nie posiadają domeny internetowej (adresu WWW) pomagamy w jej doborze.

Jeżeli potrzebują Państwo sklepu internetowego to polecamy zapoznać się z ofertą tworzenie sklepów internetowych.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena strony zależy od jej poziomu zaawansowania. Prosta strona zawierająca kilka podstron kosztuje mniej niż rozbudowana strona. Zapraszamy do kontaktu po szczegółową wycenę.

Jak długo trwa wykonanie strony?

Czas realizacji uzależniony jest od rodzaju projektu - im bardziej wymagająca strona, tym więcej czasu pochłania jego wykonanie. Zazwyczaj staramy się, aby czas wykonania nie przekraczał trzech tygodni.