tel.
e-mail: biuro@front-media.pl

Jak zamówić nagranie lektorskie?

W pierwszej kolejności zapraszam do kontaktu. Prześlij podstawowe informacje o nagraniu, które ma zostać wykonane. Najważniejsze dane to: treść i pole eksploatacji. Możesz też przesłać inne szczegóły, które nakierują lektora i realizatora nagrania. Mogą one podpowiedzieć jaki efekt ma zostac uzyskany. Na przykład jeśli tworzysz film promocyjny i tekst przez lektora ma zostać odczytany pogodnie i wesoło, to taka informacja będzie pomocna. Jeśli masz gotowy film, pod który ma zostać podłożony głos, to również warto go podesłać. Tego typu wiedza jest wysoce przydatna i pozwoli dokładniej odwzorować wizję twórców.

Na podstawie powyższych informacji zostaje wykonana wycena. Otrzymasz cenę za wykonanie usługi oraz szacowany czas realizacji. W wiadomości otrzymasz też ewentualnie dodatkowe informacje o realizacji. Jeśli masz jakieś pytania lub nie do końca wiesz jak będzie realizowane nagranie to możesz o to śmiało pytać. Czasami klienci nie wiedzą jaki rezultat chcą osiągnąć i liczą na jakąś podpowiedź. Nie miej oporów pytać. Chętnie coś doradzimy. Przykładowo, jeśli nie wiesz jak mają wyglądać Twoje zapowiedzi telefoniczne do centrali lub automatycznej sekretarki, możesz liczyć na nasze wsparcie. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się z klientami. Chętnie zaproponujemy treść zapowiedzi telefonicznych lub powitań. Wystarczy, że ogólnie opiszesz co ma znaleźć się w komunikacie.

W momencie otrzymania akceptacji ceny i danych do faktury zamówienie zostaje przyjęte. Kiedy nagranie jest gotowe, pliki dźwiękowe oraz faktura zostają przesłane do zamawiającego.